TR
|
ENG
ANAMENU
MENU
Deniz Omurga Tahtası (Pinli)
Deniz omurga tahtası teknolojisinin en ileri üretim teknikleri ile tamamen CAD/CAM programları ile tasarlanmış bir üründür.
 
Yapılan tasarım ve kullanılan özel hammadeler, deneyler ve bilgisayar simülasyonları - Sonlu Elemanlar Analizi (Finite Elements Analysis) ile sınanmış ve elde edilen verilere göre üretimi gerçekleştirilmiştir. 
 
Kullanılan bu ileri teknoloji sayesinde omurga tahtalarımız şu anda dünyanın en hafif, en ince, en geniş ebatlara sahip, en çok yük taşıyan ve tamamiyle X ışınları geçirgen ve MR uyumlu tek omurga tahtasıdır.
 
Tamamen CE ve EN 1865 normlarına uygun olan ürünümüz, EN 1865 standart testlerinin öngördüğü 250 kg yükleme testi yerine 600 kg maksimum yükleme ile test edilmektedir. 
 
Kolay temizlenen su geçirmeyen özel ABS plastik malzeme darbelere ve yanmaya karşı mukavemet sağlarken, yüksek yoğunluktaki PU dolgusu sayesinde suda yüzebilir.
 
Her iki yanda 6'şar adet ve her iki uçta 2'şer adet olmak üzere toplam 16 adet el tutma boşluğu ile her iki yanda toplam 10 adet emniyet kemeri boşluğu bulunmaktadır. 
 
Sedyenin alt tarafındaki alçaltılmış yüzey sayesinde baş sabitleyici bağlantıları koruma altına alınmıştır. 
 
Pinli deniz , tercihe göre 3 adet plastik kilitli yaralı tespit kemeri yada 12 noktadan bağlantılı Örümcek Kemer Sistemi ile birlikte sunulmaktadır. 

Ürün Ebatları:

185x45x4,8 cm cm

Ağırlık:

5,4 kg kg

 

 TÜPAŞ 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
E-BÜLTEN