TR
|
ENG
ANAMENU
MENU
Drager X-plore 3500 Çift Filtreli Yarım Yüz Maskesi
Bedenlerine Göre Ürün Kodu:
 
 
S: R 55 351
M: R 55 350
L: R 55 352
 
Drager X-plore 3500 çift filtreli yarım yüz maskesi,anti alerjik ''Drager-Flex'' materyali ile rahatlığın yanında, kimyasallara karşı yüksek direnç sağlamaktadır. 
Aşağı açılır kayış sistemi, baret yada yüz koruma malzemesinden bağımsız olarak maskeyi çıkarmanızı sağlar.
Endüstriyel uygulamalar için düşük maliyetli, kullanıcı istekleri doğrultusunda ve kullanım rahatlığı dikkate alınarak tasarlanmıştır.
Küçük 'S', orta 'M' ve büyük 'L' olmak üzere üç beden seçeneği vardır.
 
Bağlantı Özelliği :Bayonet
Uygunluk Normu : EN 140 / CE onaylı
 
Kimya ve çelik tesisleri,otomotiv ve gemi inşaa endüstrisi,bakım ve atık giderme gibi solunum koruyucuların gerekli olduğu her yerde, Dräger X-plore yarım yüz maskeleri mükemmel bir çözüm sunar.
 
Az bakım gerektiren ve ekonomik Dräger Xplore 3300 versiyonu veya uzun süreli ve zorlu görevler için konforlu ve sağlam Dräger X-plore 3500 versiyonlarından istediğinizi seçebilirsiniz.
 
 
Yenilikçi X biçimli kayış sistemi ağırlığı eşit bir şekilde dağıtır ve “geriye doğru oturan” tasarım kaynakçı başlıkları ve gözlüklerin altına kusursuz bir şekilde oturmasını sağlar.
 
Dräger X-plore yarım yüz maskelerinin, farklı yüz tiplerine mükemmel uyum sağlamak üzere üç ayrı boyutu mevcuttur. Güvenli ve kullanımı kolay bayonet bağlantıları ile donatılan maskeler, bir çok Dräger X-plore filtreyle birlikte kullanım için uygundur. 


TÜPAŞ 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
E-BÜLTEN