TR
|
ENG
ANAMENU
HAKKIMIZDA

   Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları ve Yangın Algılama Sistemleri 1983 yılında Mehmet Yerlikaya tarafından kurulmuştur. 

   30 yılı aşan deneyimi ile Türkiye'nin en köklü ve en güvenilir firmalarını,kurum ve kuruluşlarını portföyünde bulunduran Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları; 
sektörünün lider ve en profesyonel firması olmaya devam etmektedir. Yangın söndürme cihazları,yangın algılama sistemleri,otomatik söndürme sistemleri,yangın dolapları,davlumbaz söndürme sistemleri gibi birçok yangından önleyici ve koruyucu konularda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. 
 
    Yangınla mücadelede Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları 7gün 24 saat hizmetinizdedir. Deneyimli ekibimiz,geniş filomuz ile yıllardır sizlerin tercihi olan firmamız Dünya Standartlarında hizmet vermektedir. Firmamız 25 Mayıs 2003 tarihinde ISO 9001 : 2000 Kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik TÜPAŞ OLARAK FİRMAMIZDA PAZARLAMACI bulundurmamaktır! 
 
    Müşterilerimizin tamamı referanslar ile bizlere ulaşırlar çünkü kalitemizi,bizler değil müşterilerimiz memnuniyetleri ile yıllardır reklamlamaktadır. Günden güne büyüyen portföyümüz ile yangına dair aradığınız herşey firmamızda bulunmaktadır. Biz hiçbir başarının tesadüf olmadığının bilincindeyiz. 
Saygılarımızla;
 


TÜPAŞ 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
E-BÜLTEN