TR
|
ENG
ANAMENU
Drager PSS 3000 Çelik Hava Tüplü Solunum Seti

Drager PSS 3000 Çelik Silindirli Solunum Seti şu ana kadar üretilen en hafif bağımsız solunum cihazı taşıma sistemidir.

Kısa ve uzun süre kullanılan profesyonel solunum cihazları alanında sınıfının lideri olan ürün  gelişmiş teknoloji ve tasarım ile üretilmiştir.

Çok dayanıklı taşıma sisteminde; ısı, darbe ve kimyasal madde anlamında üstün dayanıklılık özelliklerine sahip olan yeni ve yenilikçi, çok hafif, yüksek mukavemetli karbon kompozitten üretilmiş taşıma kafesi kullanılmaktadır.

 

Drager PSS 3000 oksijen yetersizliği olan,zehirli gaz veya dumanın bulunduğu ortamlarda ekip çalışanlarına güvenli solunum imkanı sağlamak amacıyla geliştirilen, çelik silindirlerle kullanılabilen, hafif, yüksek performanslı pnömatik donanımı sayesinde kullanımı kolay yeni nesil solunum setidir.

 

Yeni tasarımında uygulanan sırt kısmındaki boşluk, askı takımlarının hafiflemesine neden olmuştur.

Omuz askıları ve bel kemerinin konumu, solunum setinin ağırlığını vücudun denge merkezi ile aynı doğrultuda dağıtacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Hızlı ve basit bir şekilde servise alınabilen solunum cihazı Dräger PSS 3000, bakım esnasında kullanım dışı kalma süresi ve dolayısıyla maliyetleri minimuma indirmek amacıyla bir dizi benzersiz özellikle donatılmıştır.

 

Tüm ana bileşenler basit ve hızlı bir şekilde çıkarılabilir ve tekrar takılabilir.

 

Kayış, yenilikçi bir tek parçalı tutma yöntemiyle taşıma kafesine takılmaktadır.

 

Ayrıca, ilave koruma için taşıma kafesine takılan ilk kademe basınç düşürücü kolayca çıkarılabilir.

 

SET İÇERİĞİ: PSS 3000 askı takımı , 6 litre/300 bar Çelik Silindir,Tam Yüz Maske (R56200 FPS Tam Yüz Maske)TÜPAŞ 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
E-BÜLTEN