TR
|
ENG
ANAMENU
DOLUM VE BAKIM

DOLUM

   

 Firmamız dolum işlemlerini en son teknoloji ile dijital terazilerde ve otomatik toz dolum makinalarında sağlamaktadır. Her bir yangın söndürme cihazı için ayrı testler yapılmaktadır.

 

BAKIM VE KONTROLLER

   

 Tüpaş olarak dolum ve satışları yapılmış olan cihazlarımızın garanti süreleri boyunca her yıl kontrolleri sağlanmaktadır.  Bu kontrollerde manometrelerin durumlarına,herhangi bir deformasyon veya eğilmenin olup olmadığına mühürlerin durumuna ve garanti sürelerine bakılmaktadır.

Yangın Söndürme Cihazlarınızın dolumları firmamız tarafından yapıldıktan sonra ilk günkü gibi yeni görünümlü,ilk günkü gibi sağlam olarak sizlere teslim edilmektedir.

 

 

ÖNEMLİDİR: İstanbul dışı dolumlarınızın teslimatının hangi illere ücretsiz  olarak yapıldığını öğrenmek için lütfen firmamız ile  irtibata geçiniz.

 

DİKKAT: Firmamızın adı kullanılarak size gelen kişilere itibar etmeyiniz. Cihazlarınızın dolumunu veya bakımını yapmak isteyen kişilere mutlaka kimliklerini ve yaka kartlarını sorunuz! Tüpaş yangın söndürme cihazları olarak dolumu ya da bakımı yapılacak cihaz sahiplerine gitmeden önce mutlaka haber vermekteyiz. Firmamızda pazarlama yapılmamaktadır. Yılların deneyimi olarak referanslar ile çalışmaktayız.

 

Şüpheli bir durum anında mutlaka 0 212 551 71 71 numaralı hattımızdan bizimle irtibata geçiniz!TÜPAŞ 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
E-BÜLTEN